Anasayfa

Anasayfa

Vinç İmalatı

Portal, Köprü, Pergel vinç başta olmak üzere her türlü vinç imalatı yapmaktayız.

Servis

Vinç tamir, bakım, onarım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tedarik

Vinç ekipmanları, kumandaları, motorları için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

2004 yılından bu yana kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda uzmanlaşmış müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yıldırım Vinç; kaliteden ödün vermeden çözüm odaklı faaliyet gösteren makine imalat firmasıdır.

Kısa bir sürede müşterilerinden gelen yoğun talepler doğrultusunda büyümesini gerçekleştiren Yıldırım Vinç sanayi sektöründe üretim, montaj, servis ve bakım alanında çözüm ortağı olduğunu ortaya koymuştur. Bu hedef doğrultusunda her zaman kaliteyi ön planda tutarak 7/24 servis hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kendine vazife edinmiştir.

Kaldırma gruplarında Halatlı, zincirli, çift kiriş, monoray, portal ve pergel vinç olarak 0,25 tondan 200 tona kadar üretilen vinç sistemlerimiz, sektörde yerini almıştır.

Vinç sisteminin sanayi ürünleri içerisinde önemli bir yeri olduğunun bilinci ile hareket ederek; Sektörde tecrübesini kanıtlamış Yıldırım Vinç; Çağdaş, yenilikçi ve değişime açık yönetim anlayışıyla kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve talebeleri doğrultusunda her türlü elektrikli vinç alanında çözüm sunmayı benimsemiştir.

Telefon
WhatsApp
Mağaza